partnerzy i patroni III Nocy Robotów 2015

patron główny | patronat honorowy | sponsorzy | partnerzy | patronat merytoryczny | patronat medialny

Firmy i instytucje chcące wziąc udział w Nocy Robotów PIAP zapraszamy do współpracy. Szczegółowych informacji udziela Paulina Wojda, tel. 22 874-01-36, 603-751-618.

patron główny

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju jest agencją wykonawczą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wspiera tworzenie nowoczesnych rozwiązań i technologii poprzez finansowanie projektów badawczo-rozwojowych, ukierunkowanych na zacieśnienie współpracy sektora nauki i gospodarki. Cel to większe zaangażowanie przedsiębiorców w finansowanie badań oraz skuteczniejsza komercjalizacja ich wyników.

www.ncbr.gov.pl

patronat honorowy

Ministerstwo Gospodarki

www.mg.gov.pl

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

www.nauka.gov.pl

 

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej

www.mon.gov.pl
www.wojsko-polskie.pl

Marszałek Województwa Mazowieckiego

www.mazovia.pl

Prezydent m.st. Warszawy

www.um.warszawa.pl

Komenda Główna Policji

www.policja.pl

 

Centrum Nauki Kopernik

www.kopernik.org.pl

sponsorzy

KUKA

KUKA Roboter jest jednym z największych producentów robotów przemysłowych oraz systemów automatyki przemysłowej na świecie. Firma została założona w 1898 roku w Augsburgu w Niemczech. Z firmą KUKA automatyzacja staje się prostsza: proste planowanie, prosta integracja, prosta obsługa, prosta konserwacja oraz proste dopasowanie do specyficznych potrzeb klientów.

www.kuka-robotics.com/poland

 

Comau

Comau to rzetelny partner w zakresie robotyzacji procesów technologicznych oraz szeroko rozumianych usług serwisowych, posiadający ponad 35 lat doświadczenia w robotyzacji oraz największą bazę zainstalowanych robotów w Polsce - ponad 2000 robotów pracujących w zaawansowanych technologicznie procesach, m.in. w zgrzewaniu punktowym, spawaniu, klejeniu, obsłudze maszyn i przenoszeniu.

www.comau.com/pol

Roboty i Spółka

Roboty i Spółka - jesteśmy kreatywną drużyną, która nauczy Twoje dziecko jak budować roboty. Organizujemy warsztaty, pokazy i imprezy podczas których popularyzujemy nauki ścisłe wśród dzieci i młodzieży. Nasz zespół składa się z pasjonatów, których łączy zamiłowanie do nowoczesnych technologii i do pracy z dziećmi. Reprezentujemy w pełni indywidualne podejście do uczestników zajęć.

www.robotyispolka.pl

Mały Inżynier

Mały Inżynier odznacza się ogromną popularnością i pozycją lidera na rynku edukacyjnych zajęć pozalekcyjnych. Mały Inżynier to doskonałe połączenie wiedzy z zabawą. Prowadzimy zajęcia z nauki programowania, konstruowania robotów, eksperymentów fizycznych i chemicznych, elektroniki. Naszą misją jest zaszczepienie w dzieciach zamiłowania do nauk ścisłych. W czasie wakacji prowadzimy edukacyjne półkolonie.

www.malyinzynier.pl

 

Dziecięca Akademia Twórczości

Idąc za głosem najwybitniejszych psychologów dziecięcych, tj. Piaget, czy Alison Gopnik, stworzyliśmy ofertę edukacyjną w Warszawie, która pomaga dzieciom kształtować się jak najpełniej i uzupełnia ofertę edukacyjną w szkołach. Naszą misją jest nauczanie poprzez zabawę i rozwijanie kreatywnego myślenia na wielu płaszczyznach.

www.dat.edu.pl

partnerzy

Bank BPH

Bank BPH proponuje kompleksowe usługi dla Klientów indywidualnych i firm. W jego ofercie znajdują się rachunki bieżące i oszczędnościowe, lokaty i produkty inwestycyjne, kredyty gotówkowe i hipoteczne, karty kredytowe, a także nowoczesne produkty dla MŚP i firm korporacyjnych. Bank udostępnia ponad 400 oddziałów i placówek partnerskich oraz bankowość internetową i telefoniczną.

www.bph.pl

 

Fundacja Dzieci Niczyje

www.fdn.pl

Sieciaki.pl

www.sieciaki.pl

SMARTTECH

Firma SMARTTECH jako producent skanerów 3D od prawie 15 lat oferuje pełną gamę profesjonalnych bezdotykowych urządzeń pomiarowych do kontroli jakości oraz inżynierii odwrotnej. Swoim klientom proponuje gotowe rozwiązania sprzętowo-programistyczne. Ofertę dopełnia najwyższej klasy oprogramowanie do edycji danych pomiarowych Geomagic Solutions, Leios, SpaceClaim, a także drukarki 3D.

www.smarttech3d.pl

Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści

www.mubabao.pl

Fundacja PozRobot

Głównym celem działalności fundacji PozRobot jest oświata i wychowanie w zakresie nowych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem robotyki i informatyki. Nasz cel realizujemy - między innymi - poprzez organizację ogólnopolskiego konkursu PozRobot oraz polskiej edycji międzynarodowego konkursu FLL.

www.pozrobot.pl

patronat merytoryczny

ACM

ACM (Association for Computing Machinery) jest największą na świecie organizacją zrzeszającą informatyków zawodowców, akademików i badaczy z zakresu szeroko rozumianej informatyki. Oddział Łódzki (ACM Łódź Chapter) we współpracy z Wydziałem Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej organizuje seminaria popularnonaukowe z zakresu interakcji człowiek-maszyna.

www.acmlodz.wordpress.com

Polskie Towarzystwo Informatyczne

Polskie Towarzystwo Informatyczne jest stowarzyszeniem grupującym osoby legitymujące się wysokimi kompetencjami profesjonalnymi w zakresie informatyki, studentów ostatnich lat kierunków informatycznych oraz specjalistów innych dziedzin intensywnie wykorzystujących technologie informatyczne. Zrzesza informatyków pracujących w administracji publicznej, środowiskach akademickich i biznesowych w Polsce oraz grupę osób pracujących za granicą. PTI należy do Europejskiej Rady Stowarzyszeń Informatycznych CEPIS (Council of European Professional Informatics Societes).

www.pti.org.pl

 

IEEE

IEEE (Instytut Inżynierów Elektryków i Elektroników) jest organizacją międzynarodową typu non-profit zrzeszającą inżynierów elektryków oraz elektroników, która powstała w 1963 r. W skali światowej IEEE liczy ponad 400 tysięcy członków. Jest największą organizacją zawodową o charakterze globalnym.

www.ieee.pl

patronat medialny

Serwis PAP Nauka w Polsce

PAP - Nauka w Polsce jest największym serwisem popularyzującym osiągnięcia polskich naukowców, relacjonującym imprezy i wydarzenia naukowe, oraz opisującym działalność i inicjatywy uczelni wyższych czy placówek naukowych.

www.naukawpolsce.pl

Automatyka

„Automatyka” to nowa inicjatywa wydawnicza Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP, która powstała w wyniku wnikliwej analizy rynku, zestawienia potrzeb specjalistów z branży z oczekiwaniami i możliwościami wiodących partnerów rynku automatyki, robotyki i pomiarów.

www.automatykaonline.pl

AutomatykaOnline.pl

AutomatykaOnline.pl to serwis, który w jednym miejscu skupia wiedzę techniczną, informacje z branży i nowości produktowe, oraz śledzi trendy i innowacje technologiczne. To nowoczesny serwis budujący szeroką społeczność inżynierów i techników. Informacje z serwisu docierają również do odbiorców mediów społecznościowych takich jak: Facebook, Twitter czy GoldenLine.

www.automatykaonline.pl

INN POLAND

www.innpoland.pl

do pobrania

FORMULARZ DLA SPONSORA / PARTNERA WYDARZENIA

format pdf

pobierz