Noc Robotów PIAP 2015 dla szkół 03-03-2015

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej i najszybciej przyswajamy wiedzę poprzez zabawę. Dla tych, którzy chcieliby pobawić się z robotem, zamiast siedzieć w szkolnej ławce, mamy specjalną niespodziankę.

Na najbliższą Noc Robotów PIAP, która odbędzie się 22 maja w Warszawie, można zgłosić całą klasę. Zapraszamy uczniów i nauczycieli, czyli grupy zorganizowane. Przez trzy godziny (od 12:00 do 15:00) magiczny świat robotów będzie zarezerwowany tylko dla Was! Zgłoszenia należy wysyłać do 10 kwietnia na adres: kmarkiewicz@piap.pl. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Wejście na imprezę dla grup zorganizowanych będzie odbywać się przed oficjalnym otwarciem Nocy Robotów PIAP, dzięki czemu unikniecie tłumów i będziecie mogli swobodnie korzystać ze wszystkich planowanych atrakcji, takich jak: Park Robotów Przemysłowych, Park Robotów na Rzecz Bezpieczeństwa, Park Robotów Pirotechnicznych, Park Robotów Ratownictwa Górniczego, Park Robotów Medycznych, Park Robotów Latających, Park Technologii Kosmicznych, Park Robotów Studenckich, Park Filmów Robotycznych, Park Małych Wynalazców, Park 3D-Design.

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie i informujemy, że 23 marca wyczerpała się liczba wolnych miejsc, w związku z tym zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń dla grup zorganizowanych. Na liście mamy 1 000 młodych fanów robotyki, których będziemy gościć 22 maja podczas III Nocy Robotów PIAP w godzinach od 12:00 do 15:00.

Przypominamy, że osoby indywidualne zapraszamy 22 maja na III Noc Robotów PIAP od godziny 16:00 do 24:00. Do zobaczenia!


Powrót